Akva-Tera Ostrava

Co říkáte na letošní výstavu Akva-Tera v Ostravě (28.-31.9.)?

Piskot

4.10.2007 20:05

Neříkal bych tomu výstava,ale trhy....za nehorázné vstupné!Můj názor je,že je to bída.Nejlepší výstavy byly stejně na Černé louce....

wladys
5.10.2007 12:48

Raději tam nechodím je to oničem a stím vstupným souhlasím za hodně pěněz málo muziky a to nemluvím o prodejcích.Prodají cokoliv a komukoliv jen ať maji kšeft a je jim jedno že malému klukovi prodali nemocnou rybku a že mu zítra chcipne.Je to smůtné ale je to tak.

pietro
5.10.2007 17:47

no vystava x trhy...kdyby jste si prosli i akvarka s gupkama tak tam byly opravdu vystavni kusy.ani jsem neveril , ze maji tolik a tak krasnych variet.Na nektere jsem teda cumel...naproste zklamani jsem opet jako kazdorocne zazil u akvarek p.Cuhela. Ryby ok ,ale ten jeho kolega co mu je prodaval ,totalni neznaboh.PRODAT vsechno , bez rozdilu komu a co.Neco ke skalarum a neonkam? tady mensi krasne demasoni ..4ks ? jiste...a k nim nejake chipokae...co chcete,ty modre socolofi ? jiste samecci jsou ti tmavsi (ryby mely 4 cm )!?!? . Proste kdo si od nej nechal poradit ,tak zakonite skoncil tady , anebo pristi rok bude opet nakupovat ryby ve velkem.Na jare jsem ho slysel doporucovat maingana jako klidne rybky do spolecenskeho akva...skoda ze takto degraduje zkuseneho chovatele - majitele ryb a prodejniho mista.

Tom
5.10.2007 20:53

JJ taky jsem na něj koukal jak z jara.Nadruhou stranu tam ani bohužel nebyl prostor cokoli vysvětlovat,když se tam nahrne horda lidí a každý chce nakupovat.I proto se mě to tam nelíbí.Nacpat co nejvíc akvárek do malého prostoru není umění.Proto byla Černá louka úplně o něčem jiném.Víc prostoru víc času na vysvětlování,lepší a příjemnější pokoukání a taky nakupování.

wladys

VLOŽIT ODPOVĚĎ