Co si o tom myslíte?

Myslíta si,ze jsou chlapi lepší akvaristi :o)

František

2.4.2005 19:14

Myslím,že ne,ale znám víc chlapskýchakvaristů.

Ondra
3.4.2005 8:53

Já si myslím, že chlapi jsou ti nejlepší akvaristi vůbec. Ženská může pomáhat např. čistit skla, vytáhnout krmení z mrazákua event. rozsvítit večer u akvárek světlo. Doufám, že je má odpověď vyčerpávající a budete souhlasit pánové. Tak ať Vám plavou chlapi a ženský - Vy do toho nekecejte!!! :))

Koumák
4.4.2005 19:56

To fakt neumim posoudit,protože znám jen jednu ženskou akvaristku:)

Tomáš
5.4.2005 14:40

Musím dát za pravdu Koumákovi. Ať je ženská sebelepší akvarista, nemůže být nikdy lepší než muž - akvarista. To samo o sobě vyvplývá z povahy samotného lidstva. Takže Františku, příště už žádné takové hloupé otázky :-))

Rorejs
5.4.2005 14:53

Je pravda, že do našeho akva sdružení chodí jenom 2 ženy, chlapů se vždy sejde alespoň 35. Je pravda, že obě docela úspěšně odchováváme, já se věnuji převážně gavůnkům a kolegyně sumcovitým. O kvalitách některých akvaristů - mužů, raději pomlčím, dost často se řídí heslem: čím hloupější sedlák, tím větší brambory. Tak lijí do akvária co jim přijde pod ruku (to jsou samozřejmě výjimky). Je ale pravda, že žen akvaristek je jak šafránu. Dost mých kamarádek by i chtělo taková akvária, jako mám já, ale údržba, chemická úprava vody, selekce chovných jedinců, objíždění výstav a přednáškových sezeni a další studium spousty novinek v technice a dovozu nových druhů...., to už je na ně moc.
Co si o tom myslíte?

Zuzka
5.4.2005 19:36

Nelze rict ,jestli chlapi nebo zenske.Jde o to kolik casu se tomu venuje a musime si panove priznat ze zeny ho maji podstatne mene protoze se musi starat o nas kdyz my se starame o akvarka :-). Jinak pokud znate z netu prezdivku Catfish - 100 % odbornik pres sumce - je zena ;-).

Tom
6.4.2005 21:16

Tak tebe Koumáku bych faktchtěla mít doma... Ty zvládáš vytahovat krmení z trouby aspoň pro sebe? :-))) A co okna, umíš umejt? Já sice nejsem žádnej akvarista, ale musím říct, že o akvárko se starám úplně sama a myslím, že to zvládám a kdybych se tomu věnovala profi, tak myslím že to to taky půjde. Jenže na to nemám čas... Snad někdy bude.

zuzajda
7.4.2005 0:41

Jasně, že chlapi jsou nejlepší avaristi vůbec, proto nechápu, proč o tom nejvíc kecá právě KOUMÁK, kterej ještě nezaregistroval, že AQ se rozsvěcí na 12 hodin denně a ne večer.

Týda
7.4.2005 6:00

Tak hele zuzajdo, okna myju pravidelně a jídlo nejen vytahuju z trouby, ale ho i připravuju - proto chápu, že bys mě doma fakt chtěla, ale to máš smůlu už jsem zadanej - proto zatlač slzičky a hledej dále. A to světlo Týdo - mám akvaria pod střešními okny, takže opravdu nepotřebuju svítit přes den :)). ale jinak máš pravdu. Já ale preferuju přirozené světlo a to přímo sluneční a z vrchu. PS: To z tou potrefenou husou znáte??? Jak kejhá...

Koumák
13.4.2005 13:03

Díky Bohu, že seš zadanej. :-) Druhýho tak úžasnýho chlapa bych doma nepřežila. Zdar Koumáku

zuzajda
13.4.2005 14:10

Tak ty už takového doma máš, že druhýho nechceš? Tak to ti gratuluju. Tož to je výhra na celý život. Tak si ho važ. A do ryb, pokud nějaké má, mu raději moc nemluv a ať vám to oběma klape a ryby ať máte zdravé ahoj! :))

Koumák
15.4.2005 12:15

U nás jsem fanda do rybek já, manžel se na akvárko pouze dívá, jinak mi do toho nezasahuje. Prostě ho to nebaví... a rybičky nezajímají.

zuzajda
2.6.2006 19:29

Bezva téma.Chlapi jsou vždy ve všem nej:-)

Rybka

VLOŽIT ODPOVĚĎ