Co zlepšit a změnit

Poraďte mi co zlepšit na mém akvárku aby se v něm rybky cítily dobře je to sice jenom na max.rok než bude 500l akvárko abych potom neudělal chybu díky moc

Ivan

Co zlepšit a změnit
14.11.2006 19:32

sice prcek, ale docela sympatický akva, trochu jako chovný. mě se líbí modrý pozadí, jasně že to není biotop, ale na ten rok to stačí...:o)

Ondra
15.11.2006 8:17

nic sympatickýho nevidím, je to otřesný

kurr
15.11.2006 12:40

Kurr je drsoň. Víc kamenů, naskládat poněkud přirozeněji. Nahoře zakrýt. A hlavně: koukat, co mají doma ti zkušenější než jsme my. Modrý pozadí je věc vkusu. Mám ho také (ale tmavší). Ale brzo (na jaře) půjde pryč. Jak velká ta nádrž je?

marek
15.11.2006 12:50

Nejsem. Nejsem drsoň. Ani pokrytec. Vypadá to hrozně, na tom akváriu je práce jak na kostele. Upřímnost je motorem pokroku. Netřeba fňukat. Je třeba inspirovat se a makat. Nebrečet. Zatnout zuby. Zamakat. Jen tak se dostaneš mezi šampiony. Pokrytectví netolerujme.

kurr
15.11.2006 19:41

Lidi,Kurr má pravdu. Není to nic, na co bych chtěl doma koukat. Ale i já začínal tímto stylem. První,co bych předělal,je poskládání kamenů.Chce po poskládat trochu přirozeněji.Tohle působí moc uměle. Pak bych něčím zamaskoval techniku.Při nejhorším i nějakou rostlinou,ale ta tam asi dlouho nevydrží. Tapetu bych neřešil,protože na pozadí je to mrňavé akvarium,a nakonec já ji měl ve 240 litrovce taky,ale byla tmavě modrá. Toď ode mne nše.

memeo
16.11.2006 20:57

super, hoši zas ste se vytáhli. Jen samá kritika, už mě to docela štve. Je to jeho první akva, říkal, že za rok bude nový akva, na začátek myslím že je to dobrý. Je jasný, že to není biotop, ale on se to časem naučí, každej tak začínal, samozřejmě až na našeho kurra, akvaristickýho boha, prostě alfa-omega!!!

Ondra
16.11.2006 21:13

To Ondra: prosimtě a jak vypadá biotop. Žádný akvárium nikdy ani při maximální snaze není biotop. To jsou jenom žvásty. Biotopem se v akvaristice vesměs myslí, že jsou spolu ryby obývající stejné prostředí, např. ryby z Malawi spolu a z Tanganyiky taky spolu. To jak tam narovnáš kameny, nebo jaký tam dáš o tom jestli je to nebo není bitop nerozhoduje!

triturus
16.11.2006 21:59

jasně, ale můžeš se přiblížit, ikdyž je jasný že je to nemožný. Su docela znechucenej z celýho fóra... Kdyby se taky angažovalo víc profíků jako je třeba wladys, tak by to bylo úplně o něčem jiným, fórum by bylo na mnohem, mnohem vyšší úrovni...pořád samý útoky a nadávky, převážně od kurra, místo od oběktivních rad(ty se ale taky najdou)Když někdo napíše, že má radost ze svejch prvních vytřenejch zeber a někdo mu na to odpoví, že je blbost radovat se z tak obyčejnejch ryb, tak mě to připadá stupidní, proč se něktří ze sebe snaží dělat někoho jinýho...

Ondra
17.11.2006 9:06

Chlapečci. Zasadní problém je, že sem furt chodíte brečet, že tu není parta, že všici nepíšeme unisono pochlebovačsky, že má někdo tu drzost napsat na ferovku to, co si opravdu myslí. Nářky chápu, jsou chlapi a pak holky přestrojený za chlapy. Máte právo skuhrat, ale nemá to význam. Každej píše podle sebe. Založte si firmu Vzdechy a povzdechy s.r.o. a máte to, tam mužete kňučet jak štěňata do alelújá. Jdu po hospůdky, dnes je ten svátek, dám si o pívo víc tak se kuci mějte a naučte se nebrečet tolik.

kurr
17.11.2006 17:23

Mě se to líbí.

Míla
5.12.2006 16:19

No ja si mislim že každy začatečnik je lama a to sem byl i ja musim uznat že to neni tak špatny ale jabych ty všechny kameny dal do jednoho rohu jako skalu a na druhe straně bych skusil udělat něco podobniho a uprostřed bych nechal trochu mista a par rostlit tod vse!! :)

akvarkom
8.10.2007 20:50

pridej par rostlinek ale zivich pak ten nejake filtrik a nejake i ty prisavky ju a budeto supr akva

roberto

VLOŽIT ODPOVĚĎ