Filtr Fluval - zkušenost

Ahoj, jaký máte zkušenosti s filtry Fluval?

Knocker

14.3.2005 12:11

Jsou super!

rené
14.3.2005 12:11

Perfektní!!


14.3.2005 12:12

Přesně tak!

Rudolf
14.3.2005 12:16

Admine, takto má vypadat NEreklama, která je Vámi schválena? Vše jsem napsal já. Toto je tedy vyhovující? Má Martin napsat nové téma: Neznáte nějaký nový web? A hned jako první odpovědět - jasně, znám - a vepíše svůj web. Jaký je v tom rozdíl? Viz Váš příspěvek 12.03.2004 09:25 u odkazu neodkazu na Martinovi stránky. Takhle chcete rozjet tento web? Ale proč? Fakt si neumíte přiznat omyl?

Sax
14.3.2005 18:10

Saxi myslim ze to nevidis ze spravneho uhlu.Reklama na Fluval muze byt zdejsimu adminovi jedno,nema s nim nic spolecneho.Ale nekonzultovana otevrena reklama na KONKURENCNI stejne zamereny web uz je opravdu vec jina.Zkus udelat reklamu na Fluval na webu Eheimu a uvidis jak te budou hnat. Pravdou je ze se stacilo zeptat.Jaxe uz psal kazda informace v cestine o tlamovcich je cenna,ten web jsem videl a je kvalitne zpracovany.Jen informace o nem byla asi neobratne podana.

Tom
14.3.2005 20:42

Saxi, i Martin Novák pochopil k čemu jsem měl výhrady v nevhodném uvedení jeho odkazu. Druhý den opět odkazoval na svůj web, ale způsobem, který je bez problému. Viz toto téma: http://wds.cz/tlamovci/forum_reagovat.php?id=2074. Myslím, že mé vysvětlení z 12.03.2005 09:25 by sis měl přečíst víckrát, abys to pochopil a přestal se svým obviňováním. Můžeš na to mít jiný názor, to je v pořádku. Můžeš se k tomu vyjádřit, to je taky v pořádku, ale proč se proboha chováš tak jak se chováš? Tento web vznikl z nadšení jednoho chovatele tlamovců, není tady jediná reklama a nikdy nebude. Ale každé nadšení a snaha zadarmo udělat něco pro stejné nadšence je nakonec odměněno lidmi typu Radima Zídka, kteří dokáží pokazit veškerou chuť v práci na tomto webu. A ty Saxi, jsi se k němu přidal.

Admin
14.3.2005 23:00

Tak vidím, že tomu nikdy nebude konec. Lidi, už nechte reklamu reklamou! Saxi, díky za podporu, ale bylo jí dost :-) Tome, KONKURENCNI? To nemyslíš vážně?! :-) A Admine, tedy díky za uznání, ale rád bych něco dodal...Jsi jistě zkušený Administrátor, ale pochybuji o profesionalitě. Myslel jsem, že diskusní fórum je pro lidi, chovatele, akvaristy. Jsme tu všichni kvůli jednomu zájmu. Nechápu, proč hanit takové lidi za to, že prostě chtěli pomoct. Chudák Radim. Uvědomuji si, také nadávám (třeba právě teď). Ale je to řetězová reakce. Stejně jako celá tahle diskuse o mém odkazu. Pojďme to ukončit. Myslím, že to tu již někdo nadhodil...využij svých schopností a postav třeba sekci Odkazy. Své přísné oko můžeš trénovat i tam a uvádět jen kvalitní weby (na kvalitním webu jen to kvalitní). Neber mé řádky jako agresi, ale jako poslední slova v této věci. Přeji dobrý den všem.

Martin Novák

VLOŽIT ODPOVĚĎ