Fluval 305 a

Zakládám nové akvárium a pořídil jsem si Fluval 305 můj dotaz se týká hadic tohoto filtru. V návodu píšou že hadice nemůžou být překrouceny. Potřebuji je v jednom místě ohnout v úhlu cca 75 stupňů zajímalo by mne zda to neovlivní funkci filtru.

Shakalik

20.4.2006 18:01

Na funkci filtru by to mít moc vlip nemělo.Nevím jaké jsou u tohoto novějšího modelu.U 304.... byly hadice k prdu.Většinou se měnily ha hladké,protože ty originální rády praskaly.Takže jestli jsou taky jako hadice na elektriku(krky),tak je pro jistotu taky vyměň za hladké.

memeo
20.4.2006 19:23

...u těch hadic od Fluvalů je spíš problém s jejich zanášením.....ale já fluval používám přes rok a je to bez problémů....ohnutí by nějaký vliv být nemělo....ale doporučuju hadice zkrátit na velikost kterou potřebuješ.....nenechávat je zbytečně dlouhé;)

wladys
26.1.2010 4:47

Zdravim.Jake mate naplne u 305?Mam tam ted takovy default.Filtruje dobre,ale myslim,ze dokaze vic.Mam tam bioakvacit,keram krouzky od fluvalu,uprostred keram krouzky a vatu a uplne nahore vatu v obou pulkach.To poskladani mi neprijde optimalni.Jak to mate vy,co se vam osvedcilo?Dekuju

llubnekk

VLOŽIT ODPOVĚĎ