Diskusní fórum


Stránky 1 ............... 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 ............... 288


Pseudotropheus Saulosi s melanochromis auratus

mohl bych do akvária dát Pseudotropheus Saulosi a melanochromis auratus akvarium má 200l díky

Založil: petter » více k tématu (počet reakcí 5)

Voda pro tlamovce

Dobry den, napsal by mi nekdo prosim, jakou vodu maji mit tlamovci? ( mam ps. zebry a ps. auratusy) Myslim tim kvalitu vody, Ph a tvrdost. Dekuju Petr C.

Založil: Sonyma79 » více k tématu (počet reakcí 8)

Kyslikove tablety ?

Zdravim , koukal sem na net a narazil na kyslikove tablety a zajimalo by me jestli s tim nekdo mate zkusenosti a zda-li se daji pouzivat misto kysliku v bombe . Diky za odpovedi. Jinak tady je odkaz na ty tablety http://shop.miga.cz/index.php?path=242_80_83

Založil: johny » více k tématu (počet reakcí 1)

pomozte mi prosim

ako rozeznam samca a samicku Labidochromis c. yellow da sa to podla plutvi? dik

Založil: kubo » více k tématu (počet reakcí 2)

Jaký druh tlamovce na začátek

Chtěl bych začít s tlamovci ale nevím jáký druh je na začátek dobrý. poraďte mi prosím díky

Založil: Pip » více k tématu (počet reakcí 7)

ryby v 500l akva

ahoj mam akva okolo 500l a mam tam 6ks Astatotilapia sp. 44 9ks zebra r+r 2ks ancistrus 1ks gibiceps chtěl bych eště něco přidat protože je to docela málo.myslíte že bych knim moch dát frontozy?zebry totiž dorostou taky docela velký a Astatotilapia sp. 44 můžu dát klidně pryč.díky

Založil: maty » více k tématu (počet reakcí 13)

Co říkáte na 600L akva??

Nazdárek. Zajímal by mě váš názor na akva založené 07.2007. Pozadí vlastní výroby, vnější filtr atmann 3338 a fluval 1200 akva o rozměru d-200, v-60, š-50cm celkem 600L. svítím 10-22 4x aqua glo 30w a 4x sun glo 30w.osvětlení se spouští a zhasíná postupně. teplota 25. Díky za názory a nápady co změnit nebo upravit.

Založil: Whitelion » více k tématu (počet reakcí 10)

Co říkáte na 600L akva??

Rasa hnědá,jak na ni?

Akvarko cca. měsíc. Ted se rozjela hnědá řasa. Ne moc, ale rozlejzá se. Nasadit chemku,nebo????? Dík.

Založil: JT » více k tématu (počet reakcí 4)

moji tlamovci v akvariu

co myslíte je to dobrá kombinace pseudotropheus zebra pseudotropheus lombardoi labidochromis yellow a melanochromis auratus vypadá to dobře co

Založil: sasa » více k tématu (počet reakcí 6)

moje malá vítěrka

kolik samic mam dát k jednomu samcovi do vítěrky

Založil: sasa » více k tématu (počet reakcí 5)

Určit pohlaví

potřeboval bych poradit jak poznat samce od samice labidochromis sp. yellow?Jsou 4 měsíce staré.Dá se to určit podle velikosti že samec roste rychleji než samice?Díky za pomoc.

Založil: Vlůadimir Lis » více k tématu (počet reakcí 6)

něco s rybyčkama

ahoj lidi potřebova bych poradit koukal jsem tak nák po odkazech ale o tomhle se moc nenašel mam tlamovce vyměnil jsem jim v AQ vodu a tlamovci se drží v úkrytech ani žrát se jim moc nehce a akvárko vypadá spíš prázdně a taky se drží u dna když přeplouvaj z jedné skalky do druhé kuju za pomoc

Založil: trek » více k tématu (počet reakcí 2)

samice auratuse

Po vypusteni mladych ve vytiracce dal jserm ji spatky do spolecneho akva, ale po 2 dnech mi uhynula. Samec ji uhnal , i kdyz tam mel dalsi 2 samice, nevim proc ho zajimala jen ta jedna. vsechny 3 se s nim uz vytreli, tak v domeni, ze se chudak nazere a pribere, tak za moji chybu zaplatila zivotem,normalne uvazuju,ze ho prastim pres palici.Stalo se to taky nekomu, nebo jsem opravdu ten debil, ja ji vypiplal od narozeni a mela 9 cm!

Založil: hrbol75 » více k tématu (počet reakcí 10)

Neritina natalensis

Máte prosím někdo zkušenosti s chovem těchto šneků??? Rád bych si je pořídil do akva s kančíky a perlovkami. Jen nevím zda by to šnečci přežili :o) a jestli jsou opravdu tak výteční likvidátoři řas jak se mnohde uvádí. Moc děkuji za případné info. PETR

Založil: Pity » více k tématu (počet reakcí 1)

Vhodné osvětlení

jaké trubice zvolit? je lépe kombinovat 2 různé. Nebo jsou nějaké specialky?

Založil: JT » více k tématu (počet reakcí 2)

povrchavá úprava 3D pozadí

chtěl bych se zaptat, jestli se na 3D pozadí používá běžná epox. pryskyřice , nebo se vyrábí nějaká potravinářska?

Založil: Petter » více k tématu (počet reakcí 2)

Melanochromis Auratus a Pseudotropheus Demasoni

Mohl bych do 200l akva dát dohromady Melanochromis Auratus a Pseudotropheus Demasoni. Díky

Založil: Dratek » více k tématu (počet reakcí 3)

moje malá vítěrka

co potřebuju ve vítěrce aby se mi vytřeli labidochromis yelow

Založil: sasa » více k tématu (počet reakcí 4)

Prosím o zhodnocení akvária

Akvárium je asi půl roku staré má 300 litrů.Používám venkovní filtr eheim a vnitřní shark.Osvětlení je ze tří zářivek délky 120.Prosím o vaše názory a připomínky.Děkuji

Založil: bizon1 » více k tématu (počet reakcí 7)

Prosím o zhodnocení akvária

teplota vody

tak jsem konečně pořídil teploměr ,tak mám v akvárku 22 stupnů .To budu muset asi zvednout co ? Kolik stojí takovej ohřívač .Mám strach, že to bude hodně žrát .Jaké s tím máte zkušenosti

Založil: Hříšník » více k tématu (počet reakcí 5)

Nemocná samička tlamovce

Hned po tom co se oba proháněli a ona do tlamky něco sbírala vak měla. Tlamkou pohazovala a něco tam mumlala. Nyní se mi zdá že vak zmizel a ryba je totálně vyčerpaná. Co sní? Mám ji nechat dožít, nebo ji odchytit? Je mi jí líto. Myslíš, že pokud jí dá samec čas, že to ještě rozchodí? Rozplave? Leona

Založil: Leona » více k tématu (počet reakcí 3)

Ohodnoťte akva

Ještě jedno foto ze stejného pohledu jako v tématu 1798.

Založil: Iris » více k tématu (počet reakcí 5)

Ohodnoťte akva

Ohodnoťte akva

Foto a hodnocení mého akva MALAWI 520l bylo v tématu č. 1798. Některé připomínky a návrhy jsem si vzal k srdci a provedl jsem několik úprav. Část štěrku byla vyměněna za bílý stejné zrnitost cca 3 - 5 mm, bylo odebráno několik rostlin, byla přestavěna zadní sklanatá část,kde přibylo cca 30 kg kamenů a některé původní byly přemístěny. Bylo instalováno vzduchování ( spíše jen na efekt). Další změnu plánuji do konce října, kdy bych chtěl doplnit několik rybek a to asi Metriaclima zebra či nějaké podobné. Za všechny další připomínky předem děkuji.

Založil: Iris » více k tématu (počet reakcí 8)

Ohodnoťte akva

Nemocná samička tlamovce

Ahoj. Mám mimo jiné tlamovce párek Aulonocara jacobfreibrtgi. Tři dny zpátky se oba honili dokola a samička něco chytala do tlamky.Od té doby leží téměř nehnutě na dně akvárka. Nic nežere a sotva se hýbe. Nereaguje ani na ostatní ryby, přestože do ní občas dlubnou. Vyruší ji pouze samec, který ji nahání agresivně po celém akvariu. Samička se schovává mezi kameny. Po stranách je celá odřená, leží na dně nereaguje sotva dýchá. Je toto chování v pořádku? Má v tlamě jikry, nebo je nemocná? Prosím o radu. Díky Leona

Založil: Leona » více k tématu (počet reakcí 3)

jak silné sklo na akvárko 240l

Viděla jsem 24Ol akvárko s tloušťkou skla 5mm není to málo? Kolik byste doporučily vy?

Založil: háňa » více k tématu (počet reakcí 4)