Diskusní fórum


Stránky 1 ............... 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 ............... 288


tlamovci v tlamě

já mam samici ve vitíračce a má jich tolik že se tam mačkají co mam dělat nesežere je

Založil: sasa » více k tématu (počet reakcí 3)

tlamovci v tlamě

ahoj je normální aby měla samice pseudotropheus zebra mladé v tlamě tak velké aby se mačkaly

Založil: sasa » více k tématu (počet reakcí 2)

Je vhodná břidlice do akvária s tlamovci?

Do mého,v životě prvního, akvária jsem použil kameny (břidlice) může mi to udělat nějaké problémy s vodou?? Jsou lidé co tvrdí, že budu mít velké problémy a naopak jsou lidé, kteří v tom nevidí žádný problém. Přiložené fotky nejsou dobré kvality - snad se časem naučím fotit akva

Založil: L.P. » více k tématu (počet reakcí 12)

Mánes po druhé

čao tak poslední debata se nějak zvrhla co:) měl bych 3.dotazy.....1)co to znamená když se tlamovci třou stranoutěla o dno?.........2)nebo když se zastaví a začnou se třást?.....a poslední ten se týče techniky a to vzduchovacího motorku typu ELITE 799 zdá se mi že je strašně hlučný ?(jde s tím něco dělat, jsou všechny tyto motorky tak hlučné....nový už kupovat nebudu)....díky moc za všechny vaše rady a připomínky

Založil: Manes » více k tématu (počet reakcí 13)

Mánes po druhé

odchovna tlamovců

ahoj asi před třemy týdny se my narodilo cca.40ks Astatotilapia sp. 44...dal jsem je do akvárka 12l stačí jim to?teď maj tak 1cm a kdy je můžu dát mezi ostatní (ostatní ryby velikost 8-12cm)?díky

Založil: manaposledni » více k tématu (počet reakcí 7)

pseudotropeus zebra je to same jak malanicima esthere

chtel bych se zeptat jestli je pseudotropeus zebra to same jak melanicima esthere

Založil: holca86 » více k tématu (počet reakcí 13)

Aplikace CO2 do vody v akváriu

mam láhev na co2 přímo na akvaristiku 500g...viz foto...je na tom nákí ventil ale co ktomu eště potřebuju abych moch co2 aplikovat do vody.to co mám na láhvy tak si myslím že je jehlový ventil a ktomu eště potřebuju redukční ventil že jo?díky

Založil: martin22 » více k tématu (počet reakcí 5)

Aplikace CO2 do vody v akváriu

jikry v tlamě tlamovce

ahoj nevíte proč má dosud samice pseudotropheus zebra mladé v tlamě nabo to tak má být

Založil: sasa » více k tématu (počet reakcí 4)

mrtvá mláďata

ahoj, nevíte někdo prosím proč se mi rodí mrtvá schoulená mláďata Pavích oček?dík moc za pomoc

Založil: Petule » více k tématu (počet reakcí 4)

Vnitřní filtr Fluval 3

Chtěl bych se zeptat jestli někdo používá tento vnitřní filtr. Je to ten starší model. Já ho dostal od tchána a koupil jsem do něj novou vložku. Po měsíci jsem ji chtěl propláchnout a byla znečištěna pouze horní třetina, zbytek byl jak nový. Je to normální? A ještě jeden dotaz... vnitřkem filtru vede trojdílná trubička která má v sobě otvory. Má v ní být nějaká náplň nebo ne? Díky za každý příspěvek.

Založil: mickrtn » více k tématu (počet reakcí 2)

noční osvětlení

ahoj nevíte nikdo jak vyrobit noční osvětlení něco jako je na foto?nebo kde ho koupit?díky

Založil: martin22 » více k tématu (počet reakcí 2)

noční osvětlení

Ryby do 480 litrové nádrže

Zdravím před týdnem jsem si zho¨tovil akva o rozměrech 130x70x55 dxšxv asi 480l mám vněm 10 leleup 4 calvusy 2 brichardi 4 tretocephaly neám tam 3d pozadí zdálo se mi to sbytečné zabírání akvaria vím že ta zelená je nic moc a nehodí se to tam ale modrě jsem nesehnal.Chtěl bych tam dát ještě buď leptosoma nebo tropheus ale u tropheusů sou jiné nároky na stravu jsou to bíložravci kteří se zivý řasou a tak leptosomy jsou masožravé o těch přemýšlím víc ale nechám si od vás poradit mohou to být i jené druhy ale jen z tanganiky.Děkuji čekám na ten nával textů to je hrůza apod.Ale i za to děkuji.

Založil: Rybička » více k tématu (počet reakcí 35)

Ryby do 480 litrové nádrže

Dotaz na osvětlení akva

Zdravím. Chtěl bych se zeptat...... Takhle.. co se týče osvětlení akva, zářivky jako akva glo atd. stojí cca 200,- samostatná trubice to je +- OK, ale pokud bych chtěl armaturu na uchycení tak kde ji lze koupit pokud nehodlám v akva shopu utratit cca 2500,- za komplet. Zase předem díky.

Založil: danielpleger » více k tématu (počet reakcí 2)

Moje první akvárium s tlamovci

ahojte, chtěl jsem se informovat....pročetl jsem celý forum a podle toho usuzuji že nemám dostatečně velké akvárko...takže mi nepište že to nemá v tak malém akvárku cenu chovat......mám 72l velké akvárko a chovám v něm melanchromis auratus 4ks a pseudotropheus saulosi 6ks jaké další rybičky by jste mi k těmto doporučili (myslím tím i do počtu..kolik by jich asi tak mělo být) určitě bych chtěl ještě přísavku thajskou čili gyrinocheilus kaznakovi? díky moc za radu

Založil: Manes » více k tématu (počet reakcí 49)

Moje první akvárium s tlamovci

Tak tady je to foto ze předu (pozadí akva)

Jinak děkuji za předchozí rady a názory a omlouvám se, že jsem nereagoval hned ale byl jsem nějakou dobu bez internetu.

Založil: danielpleger » více k tématu (počet reakcí 6)

Tak tady je to foto ze předu (pozadí akva)

Kameny do akva.

Nazdárek lidičky,mám prozbičku jestli někdo z vás nemá zkušenosti s těmito kameny.Kamarád mi le přivezl od moře a vypadaj skvěle,mohly by sloužit jako perfektní schovka pro tlamounskej potěr.Předem moc díky.

Založil: Milhaus » více k tématu (počet reakcí 7)

Kameny do akva.

Frontosa+lamprologus

Zdravím mám dotaz ohledné frontos a lamprologus leleupi.Mám akva 450l a v něm 10 leleup a 4 calvuse.Jsou to plně vzrodtlé ryby leleupi okolo 12 samci a samice 8-9, calvus 13 samci a 6 cm samice.kamarád ruší akva s frontosama a má tam 1 smce asi 25cm velkého a 3 samice 17-20cm mohli by být spolu měl je v 510l společně s venustusy a livinstoni.děkuji za odpověď.

Založil: luban » více k tématu (počet reakcí 10)

Dotaz ohledne tlamovců

Ahoj všichni mám v akváriu 1x pseudotropheus lingvistoni a 2x pseudotropheus zebra red red, každá z rybek má keramickou skrýš. Mám je teprve týden a jsou pořád schovaní. Chtěl bych se zeptat jestli se časem otrkají a budou také plavat :o). Vadí mi že je nemůžu pozorovat.

Založil: Sting » více k tématu (počet reakcí 7)

pozadí do akva

ahoj koupil jsem starší akva 640l(rohové) dřív bylo používáno jako mořské takže je zvenky nabarveno modrou barvou a nák se my to k tlamovcům nehodí.nevíte jaké dát pozadí?tapetu tam dát nemohu(zevnitř to asi nejde že?)a 3-d pozadí je docela drahé ale to by my nák ani nevadilo ale vadí my že zabírá moc vody.díky

Založil: martin22 » více k tématu (počet reakcí 6)

Rybka na dno

Nazdárek lidičky jaká ryba by se hodula na dno k tlamíkum?

Založil: lachon » více k tématu (počet reakcí 2)

vrubozubec paví

mam v akváriu vrubozubce s tlamovcema...vrubozubcům se rozpadají ploutve je možné že je to náká nemoc nebo tak něco?díky

Založil: martin22 » více k tématu (počet reakcí 7)

Je možně křížení?

Mám na dožití pár těchto rybek na dožití orange se prestali třít a po vloženi spolecně mám už 3 výtěr.Tropheus moori orange(6ks) Tropheus moori kaiser(1ks samec).

Založil: Rybaryk » více k tématu (počet reakcí 3)

Co říkáte na pozadí

Koukněte prosím na to, a napište jestli se líbí či nelíbí. Předem děkuji za Vaše názory.

Založil: Daniel » více k tématu (počet reakcí 22)

Co říkáte na pozadí

čerpadlo k venkovnímu filtru

ahoj mam akvárium 500l a mam venkovní biofiltr s UV lampou filtr má objem 20l...a filtr je bez čerpadla a potřebuju dát na hadici náké akvarijní čerpadlo.nevíte jaké?v akvaristice my doporučily tak 2000l/H.díky

Založil: martin22 » více k tématu (počet reakcí 2)

Neolamprologus sexfasciatus

Chtěl bych chovat Neolam. sexfasciatus ale nevím, co k nim za další tang. cichlidy? Můžete mi někdo poradit, údajně prý okusují ostatním rybám šupiny? Díky.

Založil: brova » více k tématu (počet reakcí 6)