Diskusní fórum


Stránky 1 ............... 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 ............... 288


Cyphotilapia frontosa Mpimbwe blue

zdravím Cyphotilapia frontosa Mpimbwe blue je jiným názvem Cyphotilapia frontosa gibberosa?? Chtěl bych právě tento druh

Založil: sertini » více k tématu (počet reakcí 36)

Aulonucara new blue orchid-rozmnožování???

Bylo mi řečeno, že tento druch se rozmnožuje pouze v kroucené mušli. Je to pravda? Poradí mi někdo jak na to. Nejedná se o rozmnožování na kšeft ale byl bych rád, kdyby měli dobré podmínky a povedlo se nějakou tu maličkou rybku někdy vidět.

Založil: Milhaus67 » více k tématu (počet reakcí 2)

filtrace do akvária 480-570 l

Zdravím , jaký fitr si pořídit do akvária o tomto objemu? Máte někdo něaké zkušenosti s různými druhy vnějších filtrů? Aby třeba byl výkonný v poměru k ceně díky moc.

Založil: sertini » více k tématu (počet reakcí 8)

ancistrus-množení

dvakrát se mi vytřeli ancistrusy nikdy z toho nic nebylo,co dělám špatně?jikry hlídal samec,po týdnu přestal jevit zájem a když jsem se koukla do domečku kde byli jikry,nic jsem nenašla.

Založil: Jarka » více k tématu (počet reakcí 8)

kolik ryb do 300l akvaria 145 45 45

prosim kolik ryb do 300l akvaria a jestli by mohly byt se skalarama tercovci dik za radu

Založil: lenka » více k tématu (počet reakcí 5)

určení druhu

dostal jsem rybky,snad melanochromis maingano,ale nejsem si jistý,na netu nemohu stále s jistotou určit zda je můj odhad správný a moc informací jsem o tomto druhu také nenašel.Pomozte prosím.Děkuji

Založil: eldro » více k tématu (počet reakcí 6)

Cyphotilapia frontosa

Zdravím, mám dotaz. Kolik frontos můžu mít v akva o rozměrech 160x60x50 = 480 l? Možno by bylo i nádrž zvětšit o 10 cm v délce, ale první varianta pravděpodobnější. A popřípadě jaké k nim dát ještě druhy tlamovců?? Abych měl i jinak barevné ryby?

Založil: sertini » více k tématu (počet reakcí 26)

poradte mi prosim

vlastním hezky par kančíku červenohrdlích a první výtěr byl obromny vodili tak cca 20dní a pak to sežrali.čim to je muže bít příčina že se chtěli třít znovu a je lepší je nechavat společně s mladymi nebo odlovit po rozplavaní sance a nechat unich samici a jak dlouho.Za nazory mockrat děkuji

Založil: R+L » více k tématu (počet reakcí 9)

Rady pro začátek

Ahoj začínám s chovem a měl bych pár dotazů. 1-četl jsem příspěvek o dávkování soli do akva a pamatuju si že když jsme měli doma akária s tlamivci tak tam táta dával i sodu do vody je to nutné nebo stačí jen sůl 2-kde se dají sehnat kameny takové jako jsem viděl na foto Vašich akvárii Děkuji za info Michal

Založil: MIKO1 » více k tématu (počet reakcí 10)

nemocne akva?

v akvarku se mi dnes behem dne objevili malinky "cervi"? Maj par milimetru, jsou tenky a je jich celkem dost z vnitrni strany na skle. Je to nejaka nemoc a jak ji lecit? Diky za rychle rady a zkusenosti...

Založil: CTN » více k tématu (počet reakcí 6)

nosnost skříněk od Sklorexu

potřeboval bych poradit (ujistit), jestli můžu do akva naházet další šutry. mám akva 576l (v něm cca 100 kg šutrů) a chtěl bych tam "naházet" další, aby bylo víc skrýší. z čeho mám trochu obavu je, aby to vydržela skříňka, protože nemá žádné kovové výztuhy. jedná se o standardní komplet od Sklorexu. v obchodě mě ujistili, že to vydrží, ale stejně mám trochu strach. pokud máte s těmato skříňkama zkušenosti, dejte prosím vědět. díky.

Založil: Rocky » více k tématu (počet reakcí 11)

solny rostok

prosim nevedel by nekdo kolik solneho rostoku do 300l akvaria a jak se to dela dekuji

Založil: lenka » více k tématu (počet reakcí 6)

Černé tečky - co to je ?

Dobrý den. Prošel jsem si nemoci ryb a nikde se mi nepodařilo zjistit o co se jedná - zda-li se vůbec jedná o nemoc. Na rybách se mi začaly vyskytovat černé tečky mezi prsními ploutvemi a tlamkou. Nevíte prosím někdo o co jde popřípadě jak se toho zbavím. Děkuji.

Založil: Radek H » více k tématu (počet reakcí 4)

co kdyz ji tam necham

uz tejden se snazim odlovit samicku ktera uz by mela kazdou chvily vypustit poter uz me to fakt dopaluje skousel sem to v noci ale to ji nerozeznam od zeber a kdyz rozsvitim tak zdrhne a akva si taky nechci rozbourat kdyz sem ho tak pracne stavel nevite este nakej jinej figl jak ji chytit? nebo co se stane kdyz ji tam necham krom toho ze mi asi pozerou poter?

Založil: Chmila » více k tématu (počet reakcí 16)

tlamovci a motýlkovec africký

Chci se zeptat jestli někdo má pohromadě motýlkovce afrického a pseudotropheusy bojím se že ho sežerou mám 200litrů akva díky dzin

Založil: dzin » více k tématu (počet reakcí 8)

Epoxy 1200-závadné pro vodní živočichy

ahoj-chci si dělat pozadí do akvaria a koupil jsem si na to Epoxy 1200 a vzadu je napsáno-nepoužívat pro styk s vodními živočichy. Máte s tím zkušenost?

Založil: Jaroslav222 » více k tématu (počet reakcí 5)

Proc se artemie nelihnou?

na baleni bylo napsano ze mam pripravit 20-30 procentni roztok a mit teplotu 28 stupnu a samozrejme vzduchovat tak aby se vajicka neustale virily pak tam ale bylo ze se maj do 48 hodin zacit lihnout no takze po dvou dnech sem se dival a nic nechal sem to bezet dal a po dni se dival no a stale se nic nedelo cim to je?

Založil: Chmila » více k tématu (počet reakcí 4)

Nemuzu sehnat Ps acei

nevite nekdo kde v Praze nebo Uszteckym az Karlovarskym kraji maj Ps acei ? diky

Založil: Chmila » více k tématu (počet reakcí 8)

prosim o radu-tření galvuse

Chtěl jsem se zeptat na radu vlastním galvusi a par se vytřel do mušle samice je v mušli schovana a samec nad ni a ma otazka je takova jak dlouho museji byt u mušle mež budou mlade a zajak dlouho se jeden z paru odloví za odpověd vam mockrat děkuji

Založil: R+H » více k tématu (počet reakcí 4)

Zverimexy,pěstírny ve Svitavách?

Neznáte nekdo ve Svitavách nějaký zverimex nebo pěstírnu kde bych zehnal nějaké tlamovce?Zháním cynothylapia afra poradíte někdo?předem dík...

Založil: Lada 2 » více k tématu (počet reakcí 1)

chov skalaru s tlamovci

dobry den chtel jsem se zeptat jestli je mozne chova tlamovce dohromady se skalarama? dekuji za odpovedi

Založil: jenda » více k tématu (počet reakcí 3)

ZELENA RASA Z JEZIRKA

babicka ma jezirko na zahrade a je tam takova zelena rasa slizka mno myslite ze by to zrali tlamovci?

Založil: Chmila » více k tématu (počet reakcí 1)

Krizeni ryb je to novy druh nebo zmetek?

Jak se muze skrizit Lc yelow a Ps socolofi videl sem tu fotku v galerii a protoze obe reby mam jak se muzou skrizit kdyz sou z uplne jinejch koutu malawi a pak me taky napada co s takovejma krizencema delat protoze sem tady cet ze se mnozej dal v podstate parchantej dva druhy ryb ale zaroven prece vznika novy druh . tady sou vetsinou nazory ze se krizenim kazi ryby ale co kdyz se to deje i v prirode a my o tom jeste nevime. co si o tom myslite?

Založil: Chmila » více k tématu (počet reakcí 5)

cynotilapia afra zase nedonosila

Byl jsem na týdenní dovolené a po návratu jsem zjistil,že se samice už podruhé vytřela a zase to spolkla.Dost mě to zklamalo,protože jsem čekal,že se vytře a těšil jsem se,až se vrátím z dovolené že jí uvidím s plnou tlamou.Byl to její druhý výtěr.Myslíte že je špatná samice???Proč mi to už podruhý spolkla???díky

Založil: Baty » více k tématu (počet reakcí 7)

co kdyz poter nepusti

jednu samici L c yelow se mi povedlo odlovit ale tu druhou ne co kdyz ji necham ve spolecnym akva nemuze se stat ze proste chcipne protoze ten poter nepusti a muze se to stat i kdyz ji odlovim. dik

Založil: Chmila » více k tématu (počet reakcí 5)