Diskusní fórum


Stránky 1 ............... 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 ............... 288


Mílo tady mas to icq

tady mas to icq 335809193 :-)

Založil: metalic » více k tématu (počet reakcí 1)

správné složení fitru

Zdravím,právě jsem si koupil filtr Fluval FX5 a potřeboval bych poradit jak nejlépe složit filtr(náplně aby dobře fungoval)náplně-biocera max,filtrační vata.dále mne napadlo jestli místo umělých ježků(náplně)by se nedaly použít víčka s pet láhví(mattoni atd.)Mám akva.Malawi 670l.Případně poradte jinou náplń.Děkuji

Založil: ico » více k tématu (počet reakcí 1)

Prosím o určení druhu.

Prosím o určení druhu a pohlaví . Popřípadě kontakt na pěstírnu, kde je možno uvedenou rybu sehnat. Děkuji za info .

Založil: Jirka D. » více k tématu (počet reakcí 2)

Ondra, hodnocení akvária

Měl by ses malinko uklidnit..Když dáváš svou nádrž na obdiv tak nemůžeš počítat jenom s chválou.Ty na kritiku asi nejsi moc zvyklí co??Zřejmě ti všichni jen akva chválí,ale vše co jsem napsal je pouze můj názor a nikomu ho nevnucuju.Samozřejmě v pěstírně jsem byl a ne v jedné.S tim že bys chtěl vidět mojí nádrž- vyhovim http://www.akvamalawi.com/phpBB/album_personal.php?user_id=464&sid=f26ca1ea68642fe232f3732b28c28cf4 Jinak taky odchovávám moorii a mám tam hodně úkrytů a samici jsem zatím vždycky odlovil-je to ve zručnosti.A s tou hromadou kamení??To je ta největší piplačka a snadné to tedy není ani náhodou.Myslím že tohle ti potvrdí skoro každý akvarista.Zatim se měj a hodně zdaru s Ilangi-mimochodem překrásné ryby.

Založil: Míla » více k tématu (počet reakcí 25)

Pseudotropheus acei

muzu ho pridat do akva s Lc yelow Ps socolofi a Ps zebzama ? popr kdo s touhle rybou ma naky skusenosti ohledne krmeni chovu a odchovu piste pls : diky

Založil: Chmila » více k tématu (počet reakcí 28)

Pseudotropheus Lombardoi

Tohle je asi samice že? Je možny že se rve ze samcem ,,ustním soubojem" to dělají jen samci nebo i samci se samicemi? přdem dík za radu...

Založil: Lada 2 » více k tématu (počet reakcí 15)

Samice Akary potoční

Ahoj schanim dospelou samicku pro meho osaměleho semce dekuji.

Založil: metalic » více k tématu (počet reakcí 7)

Je to nemoc?

dneska rano sem pri krmeni zpozoroval ze samecel Lc yelow ma na jednom oku takovy sedy zakal je to nemoc nebo je to bezny . zere celkem normalne

Založil: Chmila » více k tématu (počet reakcí 9)

malawska sul?

mam pouzivat sul z malavi ktera se prodava v dost malejch balenich nebo tam mam davat sul a jod?

Založil: Chmila » více k tématu (počet reakcí 7)

jak velka nadrz pro poter

jak velka nadrz musi bejt pro poter aby dorost do 5 cm coz je prodejni velikost?

Založil: Chmila » více k tématu (počet reakcí 3)

Takova zajimavost

u poteru Ps socolofi 3-4 cm bejvala prisavka thajska 5-7cm a oni mi ji mezi tim co sem byl na dovoleny roztrhali :(

Založil: Chmila » více k tématu (počet reakcí 3)

otazka cislo 3

muzu prelovit poter Labidochromis c. yelow kterej ma asi 1 cm k poteru Ps socolofi kterej ma 3-4 cm aby to nedelalo potize?

Založil: Chmila » více k tématu (počet reakcí 12)

otazka cislo 2

kdyz mi zaroven nosi dve samicky labidochromis caeruleus yelow jikry (mozna uz i poter) v tlamce muzu je dat do stejny nadrze aby se tam poter rozplaval?

Založil: Chmila » více k tématu (počet reakcí 6)

otazka cislo1

kdyz krmim poter tlamovcu mam prebytky potravy co kdyz tam dam dva pancernicky aby ty prebytky likvidovali?

Založil: Chmila » více k tématu (počet reakcí 8)

Nevíte o nich ?

Vždycky najdu na netu nějakou krasavici a pak ji pracně sháním. Naštěstí jsou všechny z jednoho "rybníka". Nevíte,kde by se dal sehnat tento skvost?

Založil: petr1 » více k tématu (počet reakcí 2)

Neolamprologus buescheri

Ma tady nekdo s touto rybou osobni zkusenost? Pry je celkem agresivni.Jde mi o snasenlivost s ostatnima rybama jako brichardi,leleupi,regani,cylindricus,calvus.Akva 2 m dlouhe (cca 700 l).

Založil: Tom » více k tématu (počet reakcí 7)

Pseudotropheus acei

Jak zní český název tohoto tlamovce? Moc dikec

Založil: lada 2 » více k tématu (počet reakcí 4)

chov kanciku s tlamovci

Chtel jsem se zeptat jestli tady nema nekdo zkusenosti s kanciky... muzou byt ve stejnem akvarius tlamovci? a jak se snaseji? Dekuji

Založil: gggsit » více k tématu (počet reakcí 5)

kde na akvarko?

nebo jak nejlevneji akvarko zaridit mam k dispozici 10 000

Založil: gggsit » více k tématu (počet reakcí 2)

Co pouzit proti plisni

prosim o radu! dva mi tlamovci se trochu poprali a jeden si natrhl misto nad okem a ted mam pocit ze dokonce chyta plisen...nemohli byste mi prosim poradit jak na to? predem dekuji

Založil: gggsit » více k tématu (počet reakcí 4)

filtrace u malavi

Zdravím,zajímalo by mne jestli filtr Tetra Tec 1200 stačí na 550l malavi akvárium,a jaké sním máte zkušenosti,popřípadě poradte nějaký jiný. Díky za odpověd

Založil: Frodo » více k tématu (počet reakcí 1)

Zakrní mě ryby?

Zdravím zajímala by mě jedna věc a to hodně. Mám tlamovce zatím v 90 ti litrech ale už nerostou pač je to malá nádrž.Zebry mám velke uz pres rok 11 cm a uz nerostou ani milimetr, tak by mě zajímalo když je přendám do 450 litrů jestli opět začnou růst, nebo už zůstanou zakrnění?? To mě velmi zajíma Díky za reakce

Založil: Lukas » více k tématu (počet reakcí 2)

jak odlovujete samice?

Mate nekdo nejaky osvedceny zpusob jak odlovit brezi samice z akvaria se spoustou ukrytu?

Založil: jopa » více k tématu (počet reakcí 6)

Fotky mladých nejsou

Když jsem se vhrnul na tlamovce bylo to hlavně proto, že jsem se těšil jak uvidím samici s plnou tlamou mladých.... stávající akvárium už mám téměř rok a zatím žádné mladé. K tomu, když koukám do fotogalerie, tak fotky mladých nikde... je to vlastně vůbec viditelné ?

Založil: Mxpx4 » více k tématu (počet reakcí 10)

Pěstírny v okolí Jihlavy

Chtěl bych se zeptat,jestli neznáte někdo nějaké pěstírny v okolí jihlavy nebo Pelhřimova.Chtěl bych se podívat klidně do Frontosi,ale přes 250 km se mnou rodiče nechtěl jet.Moc děkuju

Založil: Baty » více k tématu (počet reakcí 5)