Diskusní fórum


Stránky 1 ............... 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 ............... 288


Cynotilapia afra

Dneska nám vyskočila samička Afry s jikrami z akvárka.Nepřežila to...Jikry jsme vyklepali a dali do umělé tlamky.Je možnost, že se z nich něco vyklube, když je měla v tlamce teprve 2 dny? Díky.

Založil: K+J » více k tématu (počet reakcí 1)

Labeotropheus trewavasae nebo fuelleborni?

Pred 2 dny jsme dostali tuhle cichlidu. Muzete nam ji pomoci blize urcit? Myslime, ze je to samicka. Vypada podvyzivene, ale basti. Diky.

Založil: A+I » více k tématu (počet reakcí 6)

jak odradit od koupe...

Vcera jsem se byl podivat v prazskem Hornbachu. Ackoli jsem tedy cetl ruzne negativni ohlasy ohledne nemoci privlecenych od tud, prece jenom jsem chtel neco zakoupit. No dopadlo to tak, ze jsem nekoupil nic, jelikoz v kazdem druhem akvariu plavala aspon jedna mrtvolka. ........

Založil: jarda » více k tématu (počet reakcí 7)

SAMICE S JIKRAMI

Mám tlamovce ps.zebra a včera se mi samice poprvé vytřela.zajímalo by mě za jak dlouho bude z jiker plůdek a za jak dlouho se plůdek rozplave.Předem dík.

Založil: chovatel » více k tématu (počet reakcí 6)

sháním umělé tlamy

Poradí mi někdo, kde koupím skleněné umělé tlamy. Nemohu je nikde sehnat a na internetu jsem na ně nikde nenarazil. Díky za radu.

Založil: fanda » více k tématu (počet reakcí 9)

Jaké lepidlo???

Všichni píší jak lepí pozadí a skalky, ale zatím jsem nepostřehl čím.Můžete mi napsat nějaké nezávadné odzkoušené lepidlo, které bych mohl použít??

Založil: Míla » více k tématu (počet reakcí 4)

Kolik vody je ve 300 l akvariu ??

Pro zacinajici akvaristy nezanedbatelný postřeh - pokud si pořídíte akva s rozmerem 120x50x50 vychází to 300 litru ale ve skutečnosti to odpovida tak 240 litrum vody možná i míň podle počtu kamenů. Jen tloušťka skla odebere 25 l, je nalite 3 cm pod okraj dal pisek 20 l a kameny takze je clovek rad kdyz je tam 240 litru ......

Založil: jopa12 » více k tématu (počet reakcí 9)

Cisteni filtru

Dobry den mam necele dva mesice zalozene akva a zacali mi v nem plavat bile castecky ruzne velikosti (jako jemny papir),proto jsem se podival do filtru tetra ex 1200 a propral filtracni media po zapojeni zpatky se uvolnilo neuveritelne mnozstvi techto bylich kousku -co to je ? co na to rybi? da se tomu predejit ? diky moc za pomoc

Založil: martin » více k tématu (počet reakcí 3)

Melanochromis Auratus je cely sedivy. Cim to je?

Mam v akvariu 6*Melanochromis Auratus. 4 jsou normalne prouzkaty, ale dva se zbarvili uplne do seda, pruhy jsou sotva viditelne. Stari 2-3mesice. Myslel jsem, ze se takhle zbarvi pri delsim pobytu nekde mimo svetlo, ale i kdyz jsou na svetle, tak barvu nezmeni. Nevite cim to je? Diky David

Založil: Dawwwid » více k tématu (počet reakcí 4)

Demasoni plave svisle

Jeden kus mi plave vetsinou ve svisle poloze hlavou nahoře - nejevi jinak nejake znamky nemoci. Je to normalni?

Založil: jopa12 » více k tématu (počet reakcí 2)

POTŘEBUJI OD VÁS PORADIT

Máte někdo zkušenosti s akarou říční.Ps:množení.

Založil: nimbochromis » více k tématu (počet reakcí 1)

písek do akvária2

Kde seženu jemný křemičitý písek do akva s tlamovci

Založil: chovatel » více k tématu (počet reakcí 4)

Zkušenosti!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Máte někdo skušenosti s kančíkem zelenookým?A nebo s jiným kančíkem.

Založil: nimbochromis » více k tématu (počet reakcí 3)

TERCOVCI a voda

podreboval bych poradit ohledne tercovcu.mam tvrdou vodu 16 DH a male akvarko 140l.nevi nekdo kolik bych mohl mit v tom akvarku tercovcu a zda me vubec vydrzi.dekuji

Založil: filip » více k tématu (počet reakcí 3)

Zadní stěna do akvária2

Chci si do akvária udělat zadní stěnu z břidlice,ale mám v ní už tlamovce.Mezitím co budu dělat tu stěnu tak je dám do takové vaničky.Tak potřebuji vědět jesty to má cenu dělat.Protože nevím jestli je tam mohu ještě ten samí den vrátit(nevím jak dlouho tvrdne silikon,a jestli než pořádně vytvrdne není pro ryby toxický nebo tak něco).Dík za pomoc.

Založil: chovatel » více k tématu (počet reakcí 2)

Ahoj lidi potřeboval bych to posoudit dik.

Dekuji za váš posudek. http://www.akvarko.cz/akvarium.php?nadrz=743

Založil: metalic » více k tématu (počet reakcí 6)

Zadní stěna do akvária

Mislíte že je dobré stavět pozadí z břidlice do akvária ve kterém jsou už tlamovci.Ps:chci jí tam protože mám poškrábanou zadní stenu od akvária.pokud máte nějáké jiné nápady jak tuto stěnu zamaskovat tak mi je prosím napište.Předem dík.

Založil: chovatel » více k tématu (počet reakcí 2)

břidlice do akvária

Zajímalo by mě kde se dá koupit břidlice a za jakou cenu

Založil: chovatel » více k tématu (počet reakcí 2)

písek do akvária

Kde se dá koupit písek do akva.V akvaristice je dost drahý,jaké jsou další možnosti?

Založil: chovatel » více k tématu (počet reakcí 2)

Rád bych věděl jaké testry vody si mám koupit

V sobotu jsem napustil akva ,teplotu jsem nastavyl na 27C. Dneska se tam udělal pěknej bílej zákal tedˇ k večeru už začíná mizet, na 340L vody jsem dal 2 polívkové lžíce soli mam tam 2 pancéřníčky pandy a 4 ancistrusi, za měsíc ta dám ryby už se těším .Před vpuštěním ryb chci zjistit hodnoty vody a mohl je po případě upravyt.

Založil: Petr Vokaty » více k tématu (počet reakcí 14)

Salát pro tlamovce

Jak se připravuje salát pro tlamovce?

Založil: chovatel » více k tématu (počet reakcí 9)

Jaký je to druh

Prosím, neví někdo co je to za formu Elongatuse(mají necelích 6 cm. a samice už nosí jikry),jestli to Elongát je.Díky

Založil: Petr V. » více k tématu (počet reakcí 3)

T. moori Ilangi

Držte mě palce. Dneska dávám do mého novéha 310l akva T.moori ilangi, doufám, že si zvyknou. Už je mám doma 2 týdny, takže už žerou... K ilangi budou Tanganicodus irsacae a Ancistrusi sp. Gold.

Založil: Ondra » více k tématu (počet reakcí 3)

SOLENI AKVARIA

SOLENI vloženo: 01.05.2006 10:30 CHTĚL BYCH SE ZEPTAT ?MAM AKVARKO 450l A PŘISOLUJI 4 P.LŽÍCE SOLI A 2P.LŽÍCE SODY JE TO MÁLO NEBO TAK AKORÁT?KDYŽ NE TAK KOLIK BYCH MĚL TAK ASI DÁVAT? DIK ZA ODPOVĚD!! CO SE TÝKA VYMĚNĚ VODY TAK MĚNIM TAK CO 3 TÝDNY ASI 150l!!! RENDY

Založil: RENDY » více k tématu (počet reakcí 4)

Prosím o pomoc!!!

Některým rybkám se udělal nějaký zákal na očích. Prosím nevíte o co jde a jak to léčit. Foto není nic moc, ale třeba to poznáte. Dík

Založil: Dave61 » více k tématu (počet reakcí 5)