Diskusní fórum


Stránky 1 ............... 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 ............... 288


CO TO MÁ ZNAMENAT

Zajímalo by mě kdo se přihlásil pod mím jménem.Já bych takové kraviny totiž nikdy nenapsal.Nechápu jak se na mě měkdo mohl připojit vždit'heslo znám jenom já ne.Nevíte někdo jak si mohu změnit heslo,protože tohle není mormální!

Založil: nimbochromis » více k tématu (počet reakcí 3)

Tak pomalu začínám

Akva mám má 340 L, pozadí z polystyrenu ještě ho chci natřít pryskyřicí a posypat lávovou drtí. Tento týden má přijít filtr flual 405, jemný křemičitý bílý písek koupím ve stavebninách je tam levnější používají ho na zasypávání zámkové dlžby, už se těším až budu napouštět ryby chci nějaké Mawial.Co vy na to

Založil: Petr Vokaty » více k tématu (počet reakcí 8)

TOHLE JE MOJE AKVA

KOUKNĚTE SE TO JE NÁDHERA CO? TAK A TETKOM MI UKAŽTE TY VAŠE .

Založil: nimbochromis » více k tématu (počet reakcí 10)

KOUKNĚTE FRONTOSA

TO JE FRONTOSA KDYBY TO NĚKDO NEVĚDĚL

Založil: nimbochromis » více k tématu (počet reakcí 6)

POMOZTE MI PROSÍM

Mohou být tlamovci dohromady s mečovky potřebuji to vědět mám totiž 260litrové akva s tlamovci a chci si k nim koupit mečovky předem dík hoši.

Založil: nimbochromis » více k tématu (počet reakcí 9)

Akary a Kančíci

Dodo mi napsal, že dávat Akary hnědé a Kančíky červenohrdlé do jednoho akva není dobrý nápad. Nemám žádné zkušenosti s Akarami, tak se ptám proč by to nešlo? Může mi někdo poradit? Díky Jura

Založil: Jura » více k tématu (počet reakcí 18)

rohové akvárium

Dvacátého března jsem pod č. 841 zveřejnil svoji představu o rohovém akváriu. A tady je skutečnost. Zatím je jen sestavené, nemusím spěchat, teď si s ním pohraju. Mám objednaný filtr Fluval 405 a objednal jsem si pozadí ze Slovenska. Ještě musím někde sehnat nějaké pěkné kameny.

Založil: pityn » více k tématu (počet reakcí 4)

Voda z reversní osmozi

Je vhodná voda z reversní osmozi pro skalári a čichavce???

Založil: Ondrášek » více k tématu (počet reakcí 3)

Chov Aulonacor a pseudotropheusů

Jsem už zkušený akvarista, ale zatím sem choval jen menší a jednoduší ryby. Teď se chci pustit do tlamovců. Chci si koupit aulonacory. poradte prosim jake (nejhezčí, nejjednodušší atd.), kolik kusů do cca. 250l, kolik samců a samic. kdyby měl někdo radu ohledne pseudotropheusů tak bych taky uvital (jake druhy, kolik kusu a kolik ks od kazdeho pohlavi) Dik moc predem (mailto K.r.e.j.z.i.k@seznam.cz)

Založil: DoDo » více k tématu (počet reakcí 1)

co je to za rybu

Pomoztemi určit tuto rybu.Nevím co to je.

Založil: nimbochromis » více k tématu (počet reakcí 11)

POMOZTE PROSÍM

Mám oplodněnou samici Ps.demasoni a má v tlamě jikry mám jí nechat ve společné nádrži nebo ji mám dát do jiné nádrže.dík za rady

Založil: nimbochromis » více k tématu (počet reakcí 2)

POTŘEBUJI OD VÁS PORADIT

PRÁVĚ ZÁČÍNÁM S CHOVEM TLAMOVCŮ .MÁM 160LITROVÉ AKVÁRIUM A MAM V NĚM ZATÍM JENOM PS.DEMASONI JAKE DALŠÍ TLAMOVCE BYCH SI K NIM MOHL PŘIKOUPIT .PS:MÁM TAM TŘI SAMCE A DESET SAMIC.

Založil: nimbochromis » více k tématu (počet reakcí 3)

po měsíci není zabíhané akva v pohodě....

Zabíhám už 28 dní nových 200L, včera jsem naposledy změřil Ph, NO2 a NO3. PH je OK, NO2 je pořád hrozně vysoký (nejvyšší hodnota porovnavaci škály), NO3 neměřitelné - 0. Akva 200L, písek, polystyr/pryskyrice neutralizovane pozadi, vyvařené kameny, ryby tam ještě nemám protože si myslim že by to asi nekously. 2x Anubias. Fluval 304 - Keramika, biovalecky, vata. Svitim min, ale to asi nema vliv. Rasy nic...nevim co s tim... Jsou testy Rataj spolehlive??? Diky za rady.

Založil: CTN » více k tématu (počet reakcí 5)

KŘÍŽENÍ TLAMOVCŮ

Potřeboval bych vědět jestli jsou křížení tlamovci plodní

Založil: chovatel » více k tématu (počet reakcí 5)

nemoc u tlamovců

Už několikrát se mi stalo,že ryba má prohnuté,propadlé břicho,ale žere.Nevíte někdo,co je to za nemoc a jak se léčí?Dík

Založil: Pavel » více k tématu (počet reakcí 4)

Změna barvy a chování

Prosím o radu.V zaběhlém akva měl nadvládu samec Auratus.Všechny samice proháněl a bály se ho.Teď asi po 5 měsících najednou jedna samice více zhnědla - již není tak zářivě žlutá a brutálně toho samce prohání.Ten je teď naopak největší strašpitel v akva.Čím to je?Nečeká samice třeba mladý a nebrání si tak teritorium?Díky.

Založil: supervht » více k tématu (počet reakcí 3)

Kančík červenohrdlý + ?

Nemám tlamovce, ale cichlidy jsou to také, tak mi snad někdo poradí. Mám 6 ks Kančíka Červenohrdlého ve 270 litrech a přemýšlím co k nim. Nemáte někdo nějaký nápad? Zdálo se mi třeba nějakou tu Akaru hnědou, nebo Kančíka zelenookého, ale opravdu nevím. Nebo nic, nechat je tam plavat samotné? Tlamovce k nim asi ne, že? Prosím dejte mi někdo tip. Děkuji. Jura

Založil: Jura » více k tématu (počet reakcí 13)

Piskořka věžovitá - Melanoides tuberculata

Máte s tímto plžem nějaké zkušenosti? Bylo by vhodné si ji dát do akvária s tlamovci? http://sweb.cz/maniakva/melanoides.htm

Založil: Dave61 » více k tématu (počet reakcí 9)

POTŘEBUJI PORADIT

ZAJÍMALO BY MĚ JAKÉ MÁTE ZKUSENOSTI S CHOVEM A ROZMNOŽOVÁNÍM AULONOCAR.

Založil: chovatel » více k tématu (počet reakcí 2)

Jaký je to druh ?

Jaký je to druh a pohlaví mam jenom tento kousek a chci mu pořídit protějšek. Dík.

Založil: petr » více k tématu (počet reakcí 6)

Čtverzubci k tlamovcům?

Zdar, zalíbil se mi čtverzubec skvrnitý (Tetradon fluviatilis), mohu ho dát k tlamovcům? Chci kupovat Melanochromis auratus, Labidochromis yellow a Pseudotropheus socolofi. Vše asi po 3-4 kusech, protože mám akva pouhých 140litrů. Je to dobrý výběr? Vítám každou radu, jsem začátečník :-)

Založil: Hans » více k tématu (počet reakcí 8)

Čím krmit tlamovce ???

Prosím o radu,čím krmit tlamovce ? Udělal jsem si ve sklepě pár akvárek na chov a připadá mi,že rostou ňák strašně pomalu ! Děkuji za rady .

Založil: pelda » více k tématu (počet reakcí 7)

Převoz ryb na větší vzdálenost?

Ahoj. Mám dotaz ohledně převozu ryb na větší vzdálenost. Chystám se na prodejní výstavu do Ostravy a mám to asi dvě a půl hodiny vlakem. Jakým způsobem a včem to bude nejšetrnější pro ryby? Dík za rady

Založil: Raphael » více k tématu (počet reakcí 2)

POTŘEBUJI PORADIT

Chtěl bych vědět jaké máte skušenosti s tlamovci:Pseudotropheus demasoni.Každá rada s jejich chovem je pro mě důležitá .Předem dík

Založil: chovatel » více k tématu (počet reakcí 4)

Cichlida Ramirezova

Jakou potravu mam použít pro ramirezku?Mam zaběhlou kulturu z bananové slupky-mužu použít?

Založil: Ondrášek » více k tématu (počet reakcí 9)