Diskusní fórum


Stránky 1 ............... 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288


perlovka červená

chtel bych si koupit perlovky cervene. mam 160-ku akva. poradte kolik kusu, jakou techniku a jak akva zaridit. dik varan

Založil: varanus » více k tématu (počet reakcí 2)

Zákal na oku

Moje C. afra má trochu zákal, nebo něco takového na jednom oku (teď je to druhý den). Pokud víte jak to vyléčit, prosím podaďte. Díky.

Založil: Rocky » více k tématu (počet reakcí 2)

Otírání tlamovců o dekoraci a dno

Zdravím všechny, chci se zeptat na jednu věc. Občas u svých tlamovců pozoruji zvláštní chování. Otírají se o různé předměty a dno. Ne často. Občas. Mám je cca 3 měsíce, jsou krásně vybarvení, rostou a ochotně přijímají potravu. Nevíte, proč se otírají? Nemůže se jednat o nějakou nemoc? Nebo je něco s vodou? Jinak se mi zdá, že vše je ok. Podotýkám, že s tlamovci vlastně začínám a nemám v tomto směru nějaké rozsáhlé zkušenosti. Všem moc děkuji za případné reakce. TomKas

Založil: TomKas » více k tématu (počet reakcí 6)

Nadšení k tlamovcům mě opouští

Před půl rokem jsem se vrhnul na tlamovce. Zřídil jsem akvárium 200 litrů, kde jsem nechal kančíka perleťového a příčnopruhého a přikoupil k nim po čtyřech kouscích labidochromis yellow, pseudotropheus lomabrdi a zebra red red a zebra red blue. Akvárium bylo nádherné, paráda, hrozně jsem si liboval. Jenže zhruba před třemi týdny mi začali ryby chcípat. Zkoušel jsem různé - méně krmit, více krmit, léčit, solit atd... jenže chcípání pokračuje, už tam zůstali jenom kančíci a od každého druhu tak jeden až dva kousky. Jsem bezradný. Proč to ???

Založil: Luboš » více k tématu (počet reakcí 13)

Kde koupit Atman

Čerpací hlavu v Ostravě? Díky za info.

Založil: Tatoch » více k tématu (počet reakcí 6)

Zářivková trubice???

Má být zářivka na celou délku akvária???Nebo může být třeba o 10cm kratší???

Založil: Míla » více k tématu (počet reakcí 10)

Mnozstvi ryb v akvariu

Zdravim vsechny,mam dotaz,muzu dat do 130 litroveho akvarka asi tak 16 tlamovcu?Chtel bych tyto druhy:LABIDOCHROMIS YELLOW,PSEUDOTROPHEUS ZEBRA-RED,a CHIPOKAJE nebo AURATUSY,z kazdeho po 4ks.

Založil: martin » více k tématu (počet reakcí 12)

Jaké rybky mám dát k sobě.

Chtěla bych se zeptat jaké rybky dát k sobě do akvária typu Malawi a kolik. Akvárium 300l. Děkuji Andy

Založil: andy » více k tématu (počet reakcí 5)

kde nájdem www stránku týkajúcu sa výstav cichlíd

Prosím Vás, kde nájdem www stránku týkajúcu sa plánovaných výstav cichlíd v Ceskej republike?

Založil: Michal » více k tématu (počet reakcí 1)

Jak poznat pohlavi u Labidochromis yellow

Dobry den, chtela bych se zeptat kdy a jak se pozna pohlavi u Labidochromis yellow. Kolik si jich tak mohu dat do akvaria 300l. Chci tam jeste nekolik Ps.demasoni. Cca 10ks. Dekuji za radu.

Založil: Renata » více k tématu (počet reakcí 6)

Náhradní díly na vzduchovací motorek RAMBO EP-11000

Prosím pomozte. Mám vzduch.motorek RAMBO EP-11000 už několik let, ale poslední dobou mu hdně dochází "dech". Ventilky několikrát čištěny, ale už to prostě není ono. Jenže, tato značka se prý už do Čech nedováží. Nemáte někdo ponětí, jestli někde ještě není k sehnání sada membrán a ventilků. Za jakoukoliv radu budu velice vděčný. Není to shodně s nějakou značkou, která se ještě dováží?

Založil: Shalibaba » více k tématu (počet reakcí 2)

Náhradní díly na vzduchovací motorek RAMBO EP-11000

Pomůžete určit?

Prosím o pomoc při určení druhu těchto tlamovců. Děkuji Vítek

Založil: Vítek » více k tématu (počet reakcí 9)

Pomůžete určit?

Registrace uživatelů

Na podnět Tomáše bych chtěl vědět váš názor na registraci uživatelů. Pokud byste chtěli přispívat do diskuse, museli byste se nejdřív zaregistrovat a tak získali svůj vlastní nick, který by nikdo další nemohl použít. Co vy na to?

Založil: Admin » více k tématu (počet reakcí 11)

Nejsou artemie

Čím mám krmit ze začátku potěr tlamovců,když u nás v chovatelstvích nedostat vajíčka artemií?

Založil: Erik » více k tématu (počet reakcí 5)

Tome a Tomaši poraď

To akva ma asi 200l.Poraď mi nejakou kombinaci ale aby tam byly ty afry,Ps.a Astatotilapie (burtoni) všechny ryby po párech odhadoval bych takovejch 8 párů?Mam plno ukritu atd. .

Založil: Lada » více k tématu (počet reakcí 9)

problém se světlem

Dostal jsem světlo na 75cm trubice a koupil si sunglou.když jsem ho dal nad akvárko-zděšení-moc žluté!Aqua glou,ta je moc drahá 600Kč je pro mě fakt dost. A nevím, jak by vypadala ta. Mám světlo na dvě trubice možná kombinace fakt nevím.A normální se 75cm nedělají.Je nějáká rada? Asi budu muset šetřit což na aqua a zkusit ji?Kdyby nějáká rada byla, tak moc děkuji

Založil: Jiri » více k tématu (počet reakcí 7)

Maylandia greshakei

Dostal jsem od kámoše Maylandia (pseudotropheus) greshakei. Jak se rozezná pohlaví a jsou mírumilovný? Mam aceiky, zebry a auloncary. A nevíte kde by byli ty greshaiky ve fotogalerii? Díky moc všem!!

Založil: bafur » více k tématu (počet reakcí 6)

Rozdíl pohlaví u Ps. Acei

Jaké jsou rozdíly mezi samicí a smacem? Dá se to podle něčeho bezpečně poznat?

Založil: Jerry » více k tématu (počet reakcí 3)

Rejnok sladkovodní v akváriu

Méte někdo praktickou zkušenost s rejnokem v malawi? Děkuji

Založil: martin » více k tématu (počet reakcí 37)

Help, muzou byt spolu ???

Potreboval bych poradit, treba poradim priste ja vam!!! Chci nejake pseudotropheusi[lombardoi, zebra, kingsizei, engolatus] a kombinovat je s Nimbochromisama[venustus, livingstonii] a potom Astatotilapia burtoni Aulonocara nyassae, Haplochromis blue, Cynotilapia afra coube, Melanochromis auratus a nejake spodni cichlidy J. marlei, N brachidy takovy maly a rvavy jinak bych potreboval vedet jestli to de????

Založil: Lada » více k tématu (počet reakcí 2)

Co si o tom myslíte?

Myslíta si,ze jsou chlapi lepší akvaristi :o)

Založil: František » více k tématu (počet reakcí 13)

Návštěva pěstírny "FRONTOSA"

Tak jsem byl včera ve Frontose v Ostravě.Jsem z toho hotovej ještě dnes.Tolik vody a ryb pohromadě jsem ještě neviděl.Ryby super,zdravé a vybarvené.Koupil sem tam dravečky Sciaenochromis ahli,nějaké maingana a afry.Suma sumárum 9 ryb za 270kč.No prostě paráda.

Založil: wladys » více k tématu (počet reakcí 7)

Řasy v hadicích

Mám hadice k filtru plné černých štětičkových řas,je to normální?V čem je problém?

Založil: Roman » více k tématu (počet reakcí 11)

Tropeus Duboisi

Můžete mi někdo poradit,jak poznam u Tropeus Duboisi pohlaví.Děkuji

Založil: Petr » více k tématu (počet reakcí 2)

NEJ ÚPRAVA NOV: AKVÁRKA

Prosím chci zeptat, jak upravit nové akvárko? jakou sůl_ a kolik? Pro ty snažší tlamovce-zebra, acei, auloncary? Díky

Založil: bafur » více k tématu (počet reakcí 4)