Mrtvá ryba v mušli

Mám v akváriu velkou mušli a při čištění jsem zjisti, že je v ní zapáchající voda. Když jsem mušli vyplachoval, byla v ní, snad až v posledním zákrutu mrtvá dospělá samice asatotilapia latisfasciata. Je možné, že by v mušli zabloudila a nenalezla cestu ven? Do mušle jsem nacpal igelitovou tašku, ale ryby ji stále vytahují. Asi ji budu muset zasádrovat.

pityn

9.6.2006 8:53

jo staci aby se nezvlady otocit a je to v haji me se z drivejsich casu v amazonskym akvarku ´´utopil´´ pansernivek v ty blbosti na to co2 a zasadrovani taky nefunguje jestli nepouzijes nakou sadru ktera je odolna proti vode naip tam kaminky a zalep tp tavnou pistoli a nebo silikonovou

Chmila
9.6.2006 11:21

Jo, to bude lepší, díky

pityn
9.6.2006 19:16

jojo jsou to kaceny.Ja mel jednou spatne uzavreny vnitrni filtr a dovnitr vlezla ryba a chcipla.Kdyz uz se zacinala rozkladat tak za ni jako za zradlem vlezlo dalsich 6 ryb. Samozrejme nez jsem to objevil tak byly vsechny kaput...JInak je divne ze v se v musli nesprajcnou snekaci. Me se napriklad ve velke musli uspesne vytiraji Neolamprologus leleupi orange a to samice zaleze tak ze ji nejde z musle vyklepat.

Tom

VLOŽIT ODPOVĚĎ