Nalepit ci nenalepit?

Mám takový malý problém, už vytvářím pozadí do akva a stale nemuzu vykoumat jak to udělat aby mi voda za pozadím nezahnívala a aby se tam nedostaly ryby, tudíž mně napadlo pozadí vlepit . Vlepením získám vodotěsnost , ale zas bude problém kdybych někdy chtěl pozadí odendat. Jak to máte ve vašich nádržích? Díky za odpovědi.

Otazník

8.1.2007 17:21

Nad tím sem taky přemejšlel že bych udělal podle Wladyse 3Déčko já bych ho nalepil přece je to lepší zkrs vodu potěr a ryby... Při sundávání but šikovně odřezat bo pozadí zničit ale sko už asi newičistíš tak abe tam nebylo nic... já bych to nalepil jen tak centák po obvodu a nechal to tam nemá moc velky akva a kdybych chtěl jinačí ryby bo tak tak bych už kupoval fungl novy.... když bys to nalepil ten centák tak by to pozdějš možná šlo sundat.Lepil bych to asi silikonem..ten žiletkou nebo nějakym rozpouštěčem esi to vubec existuje by šel taky dolu..a měl bys max trochu nějaky menší škrábnutí bo tak, jen u dna to by bylo pod piskem... a na dvou zadních rozích což nějak zamaskuješ ne?

Stück
8.1.2007 17:22

NALEPENI SILIKONEM,RYBY SE MĚ DOSTANOU JEN DO KOMORY,KDE MÁM SKRYTOU TECHNIKU.JINAM SE NEDOSTANOU.

wladys
8.1.2007 17:22

To samé řeším i já.Někde sem četl že se pozadí utěsní kamenama které vlepíš různě po nádrži a pak se to dá snadno odříznout. Nejlepší je však vlepit celé pozadí a zajistit tak vodotěsnost jak říkáš..Potom se to bude muset nějak vytrhat...Popravdě taky nemám představu jak to z toho jednou dostat.

Míla
8.1.2007 18:15

100% nalepit na zadní sklo silikonem....... Mám to taky tak,ale jestli tam bude 100% těsnost,to neslíbím. Myslím,že to ani snad nejde dokázat,aby se tam časem někudy voda nedostala,ale v akvariu měním vodu 1/3 jednou týdně a nic nezapáchá a rybám se daří........

memeo
9.1.2007 20:30

Radku,tady se jedná o vnitřní 3D pozadí ;)

wladys
11.1.2007 17:25

taky se da koupit skleněná deska na kterou to nalepíš všecko a tu desku utěsní na rohách kameny a když to potřebuješ vyčistit tak dáš kameny pryč a desku vyndáš mošná to jde i na plexi nebo tenkej polisták ale ten se asi roztrhne já to měl na sklenený desce než sem pořídil jiny akva.

haro

VLOŽIT ODPOVĚĎ