Nový web - Akva Malawi

Chci jen návštěvníky upozornit na můj nový web o malawi akvaristice! link:

Martin Novák

11.3.2005 15:18

Už jsem se díval, máš to moc pěkný.

Sax
11.3.2005 15:23

jo jo, taky jsem uz procital....

Lifas
11.3.2005 19:46

Nemám nic proti odkazům na jiné weby o tlamovcích nebo o čemkoliv jiném, ale takový způsob vložení reklamy je minimálně neslušný. Proto jsem link vymazal.

Admin
11.3.2005 22:33

To nevadí, že byl link vymazán tak já ho tu znovu napíšu. Nevím proč by to bylo neslušné sám Novák má na svém webu odkaz i na tyto stránky ale i na jiné, tak proč by nemohl odtud odkázat na svoje. A pro nás tlamovkáře je to další web, kde se dá dozvědět spousta věcí, když není žádná literatura o tlamovcích v ČR.

tapisleca
12.3.2005 8:30

Admine, to není žádná reklama. Je to odkaz na stránky amatérského chovatele. Možná by méně horlivosti neškodilo. Kdo s těmito rybami začíná, potřebuje si najít takových stránek několik. Čím víc, tím líp. Sorry, ale jsem proti. Jestli se to neslučuje s podmínkami těchto stránek, navrhuji tedy vymazat dotazy, jak se komu osvědčil TEN a TEN výrobek a jaké s ním máme zkušenosti, protože to by mohla být jaksi také reklama. Nebo se mýlím?

Sax
12.3.2005 9:25

Saxi, je to trochu jinak. Pokud se řeší jakýkoliv KONKRÉTNÍ dotaz nebo problém a odpověď nebo informace k tomuto problému jsou na jiném webu, tak uvedení odkazu na jiný web je v pořádku. Ale pokud si někdo založí nové téma diskuse JEN KVŮLI TOMU, že chce propagovat vlastní web a své aktivity (dokonce s vykřičníkem), tak to je podle mě nevhodné (a nezáleží na tom jestli je amatérský nebo komerční). Pokud někdo uvede, že používa Fluval 304 a je s ním spokojený a všem ho doporučuje, tak to je taky v pořádku. Ale pokud někdo založí nové téma, ve kterém uvede odkaz na svoji prodejnu a napíše, že prodává filtry za skvělé ceny, tak to už je k vymazání. Seznamy odkazů na weby o tlamovcích jsou ve vyhledávačích jako google.com, seznam.cz, atlas.cz, centrum.cz atd. Ale rád uslyším vaše názory k tomuto problému.

Admin
12.3.2005 9:44

Reakce na odpověď tapisleca: zajímalo by mě, zda-li by to byla reklama, kdyby sem link umístil právě tapisleca, jako svůj objev či informaci? Jistě ne. Ale, když to jsem umístí autor, tak už to reklama je. Ano je! Přiznávám, o tom není pochyb, ale nemyslím si, že je to něco špatného. Web není můj způsob jak vydělat peníze, jen dobrý úmysl. Myslel jsem však Admine, že uvítáte aspoň snahu o rozšíření toho mála o tlamovcích. Ale že Vám bude vadit i vykřičník to jsem opravdu nečekal. Avšak nemám nic proti. Nechci tady dělat problémy. Smazáno...o.k.

Martin Novák
12.3.2005 13:22

Chlapi nehadejte se.Admin ma pravdu ,je to konkurence a reklama na konkurencni produkt trochu nevhodne podany a to musite vsichni uznat.Vyvesit v Tescu reklamu na Billu by asi taky neproslo.Na druhe strane informaci o techto krasnych rybach je v cestine tak malo ze kazdy novy web je prinos. Myslim ze tyhle problemy by vyresila rubrika (skupina,odkaz v menu) na links s moznosti pridavani vlastnich odkazu .Na vetsine webu to byva a nepusobi to jako reklama a lidi si sami rozhodnou zda chteji jit jinam nebo ne. Davam to jako namet pro admina na rozsireni tohoto webu.

Tom
12.3.2005 16:08

Zdravim, podle mne mate pravdu všichni. Ale pokud umisti na inzerovanou stranku odkaz sem. A jestli jsem našel tu správnou stránku, tak dostala tato lepší ohodnocení, než Tropheusova. Kde je podle mne (Admine promiň) víc živo a více informací než tady. :( Takže spíš bych radil, aby se p. Novák s Vámi spojil a našli jste nějaký kompromis. Pomůže to všem. BTW můžete mi někdo mail-nout odkaz? :-) Mám Malawi a o těch moc info není.

gartik
13.3.2005 14:56

Taky bych prosil o mail s odkazem na Novákovy stránky. Dík.

wladys
13.3.2005 18:33

Já bych taky rád věděl ten odkaz.A připadá mi dost pitomý žes tam ten odakz nenechal admine.

Tomáš
13.3.2005 19:03

Mně to pitomý nepřipadá ,ale mohl bi tu někdo zveřejnit ten link? Taky bych se na ní rád podíval.

Honza
15.3.2005 9:18

Pánové dejte vyhledat na seznamu: malawi novák a je to první odkaz na stránce, jsou tam jen dva.... a pak už snadno objevíte.

zuzajda

VLOŽIT ODPOVĚĎ