Tropheus Duboisi vs Tropheus spec. Kirschfleck

Mám AQ s 3letým hejnem 18 ks Tr.Duboisi. Pořídil jsem si AQ 375 ltr kam chci dát stávající hejno Tr.Duboisi a k němu pořídit cca 20-25 ks mladých Tr.Kirschfleck. Snesou se dospělé T.Duboisi s mladými Tr.Kirsch.? Má někdo zkušenost?

Filip Král

6.8.2015 19:59

Nebál bych se toho :) hodně taky záleží na velikosti. Nějvětší velikostní rozdíl co jsem dával k sobě bylo dospělí duboisi a 1,5-2cm ikola a šlo to :)

EgoTanga
6.8.2015 20:51

Nádrž máš tak tak na ty Duboise. Pořiď větší nádrž. Jinak tato kombinace je myslím úplně v pohodě. Ono asi sehnat pěkné Bulu Pointy nebude taky jen tak.

Pepan
12.8.2015 18:35

Ahoj. Chci se optat zda nemáte někdo tip, nebo přímo nechováte Kirschfleky. Marně je již delší dobu sháním. Děkuji.

Koutský J.
12.8.2015 23:10

A co takhle trochu pozorně prohlédnout tyhle stránky, kde hned na uvodní straně je fotka učebnicových bulu a potom požádat rumburaka jestli nemá momentálně nějaké to potomstvo??? Zdá se mi to nebo lidé postupem času a ulehčení přístupu k informacím pomalu leniví a zakrňují na tolik, že si nedokážou sami vyhledat jednoduché informace, které mají navíc naservírované přímo pod nosem ???????????? :-O Hmmm... asi se mi to zdá.

hr
13.8.2015 13:50

Teoreticky by sa to do nádrže zmestilo, ale ja by som to nerobil. Na tú nádrž jeden druh/formu. Inak táto kombinácia je pekná a môže fungovať. Dobrý zdroj kvalitných a skutočne Bulu Point je aj Martin Blažek (http://cichlidpoint.webnode.cz/kontakt/). Na ukážku prikladám, ako asi bude vyzerať potomstvo od jeho odchytových rýb...toto sú dofarbujúce sa mladé od neho.
Tropheus Duboisi vs Tropheus spec. Kirschfleck

canart

VLOŽIT ODPOVĚĎ