ve společnem akvárium malawi a tanganika

MŮže to takhle fungovat?Tropheusy a nějake Malawky?Dik za odpovědi

Richard

1.10.2010 20:11

Může. Jen se tu připrav na útok zarytých biotopařů.

lysohlávka
1.10.2010 21:12

může, akorát mají rozdílné požadavky na stravu. Takže trpí obojí nevhodnou stravou, tak proč jim znepříjemňovat život ?

Daniell
2.10.2010 0:15

TROPHEUS - to bude sranda, az zablokuje admin Tvuj pracovni computer Tvyho zamestnavatele :-)) . A az jeste zablokuje i ten Tvuj domaci, tak budes mit po ftakach, Lysohlavko ;-))) . Richarde, nemichej je, neni to ono. Ty Malawi ryby by to uplne rusily.

A+I
2.10.2010 0:43

na stravu?? ...některý z těchto druhů má nějaký problém s rostlinnými vločkami? :-)

Daník
2.10.2010 8:11

Neddělejte to, může to sice někdy i přežívat ale většinou Vám tropheusy zajdou na choroby, které v sobě mají v v skryté formě malawské cichlidy.

Hynek Dařbujan
3.10.2010 13:14

Zdarec,musím reagovat.Nemělo by se to mixovat,ale MUZE. Chceš to akva jen tak pro potěšení baravností ryb?Prostě jako takové okrasné? Tak se toho neboj a namixuj si to. Ale je to určitě složitější,to určitě. Musíš si vybrat co dáš k MALAWAKUM (Tropheusum),ale moje zkušenost je taková,že je jim to jedno. Je pravda,že krmím z 8O% krmivem,které je pro trophýky,ale ostatní ryby určitě nestrádají.Převážně sušeným SERA nebo TROPICAL,ale také mraženým. Osazení mého akva 17ks Tropheus bembe 12ks Frontoza 6ks Aulonocara red fishc 6ks Jackson ahlii A bez problému,myslel jsem,že jiné ryby budou agresivní vudči druhým druhum a mužu říct,že tomu tak vubec není,spíše naopak,každý druh prohání ten svuj,jiných druhu si tatřka nevšímají. Takže tak,někdo tady bude určitě říkat,že to není dobře,ale pokud mi ryby žijí,plavou,žerou,vyvádí mladé a prostě nestrádají,tak si myslím,že to tak muže být. Přikládám foto.
ve společnem akvárium malawi a tanganika

dawidov
3.10.2010 18:04

Úpřímě mě docela zajímá,jak to bude fungovat,až ti tahle sestava řádně povyroste,dej pak vědět :) a měj se.

Ladislav Čech
3.10.2010 19:47

No nevim jestli tohle ma byt pripad dobreho souziti, Tropheus s Frontozou k sobe nejde jak chovanim, janci/klidasove, tak krmenim zeleny/vse, co te k tomu vedlo? Muj nazor je nemichat, nevim co vas vede k tem misungum? neznalost? Vzdyt poradne hejno samotnych Tropheusu nebo Frontos vypada lip nez ty vsehochuti Ps: Dawe, uvedom si, ze podle tebe muzou lidi zarizovat osadku svych akva.

Troph3us
3.10.2010 20:18

Jsem zvědavý na soužití ,až ti Frontozy vyrostou a dospějí. Mám je v 700lt a samci mají 25-30cm !!!...to je třikrát tolik,než má Tropheus!!! Jinak můj samec dominant Frontoz mi už dokázal zlikvidovat 8-9cm velkého ancíka.........jezdil s ním v akva v tlamě cca 20 minut,než ho spapkal. Takže to tvoje,že to funguje je současná situace a do dvou let uvidíš,jak to fungovat přestane,o potravinových nárocích nemluvě. Malawi a Tanganyika sprostě spolu bude fungovat,ale jen chvíli,než se projeví rozdíly,v případě Dawidova dospívání,v jiném případě krmení a nebo nemoci,jak tu psal p.Dařbujan.

memeo

VLOŽIT ODPOVĚĎ